BROKATOWY DZIEŃ KOBIET

Opublikowane przez POKiS w dniu

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Burmistrz Miasta i Gminy Prochowice Alicja Sielicka oraz Prochowicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprosili 9 marca 2024 do sali widowiskowej Prochowickiego Ośrodka Kultury i Sportu na wyjątkowy pełen atrakcji i humoru wieczór pn. „Brokatowy Dzień Kobiet”.

Tradycyjnie występy otworzył Chór Dnia Jednego, który 23. lata temu powstał właśnie z okazji dnia kobiet i od tego czasu co roku występuje dla Pań z miasta i gminy Prochowice. Następnie na scenie zaprezentowała się grupa panów, która wystąpiła ze specjalnie przygotowanym układem choreograficznym. Kolejnym punktem programu był krótki recital wokalny przeplatany żartami i anegdotami pani Teresy Pauch – mieszkanki naszej miejscowości, która zupełnie niedawno wystąpiła w programie telewizyjnym The Voice Senior. Następnie grupa prochowiczanek przedstawiła, krótkie scenki kabaretowe, których tematem były wydarzenia odbywające się w naszej Gminie. Na koniec z godzinnym koncertem jako gwiazda wieczoru wystąpił Marcin „Czersky” Czerwiński, podnosząc z krzeseł całą salę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które wsparły organizację wydarzenia, a w szczególności Pani Burmistrz Alicji Sielickiej, Radzie Miasta i Gminy Prochowice, firmie EkoPartner Recykling Sp. z o.o., Pro Medical Clinic Dent, Bestkebab Sp. z o.o., KBD Kompleksowa Budowa Domów.

EP logo kolor 1
Skip to content