4 dolnoslaska rewia akordeonowa prochowice 26 wrzesnia 2021 img 20210924 130014 91

Akordeony znów zabrzmiały.

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią do Prochowic wróciło wielkie akordeonowe święto zainicjowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Prochowice Alicję Sielicką oraz pomysłodawcę wydarzenia Tadeusza Samborskiego. 26 września na placu przy Prochowickim Ośrodku Kultury i Sportu odbyła się zatem 4. Dolnośląska Rewia Akordeonowa im. Michała Osiadacza „…A w Prochowicach Harmonia Gra…”, a Dowiedz się więcej…

Przejdź do treści
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.